11 червня 2015, 10:11

Суд обрав Мельничуку запобіжний захід у вигляді застави

Радіо Свобода

Печерський районний суд Києва обрав пізно ввечері в середу запобіжний захід для народного депутата Сергія Мельничука, колишнього командира добровольчого батальйону «Айдар», у вигляді застави на суму у 300 мінімальних зарплат, що становить 365 тисяч 400 гривень, повідомляє Радіо Свобода.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Адвокат Сергія Мельничука Ігор Мельник наголосив, що сума застави завелика для його підзахисного. «Така сума є необґрунтованою. Звертаю увагу на те, що Мельничук є командиром батальйону «Айдар», а не бізнесменом. Верховною Радою видано документ про доходи Мельничука, що він за півроку отримав 38 тисяч 676 гривень і сплатив із цієї суми податок 5 тисяч 447 гривень», – сказав Мельник.

Окрім виплати застави, існують і обмеження в пересуванні, зауважив сам Сергій Мельничук. «Мене обмежують у пересуванні по Києву. Тепер мене не пустять у Верховну Раду. У мене відбирають паспорти, і протягом 5 днів я повинен внести заставу в розмірі 300 тисяч», – сказав депутат. Він також вважає, що таке рішення суду обмежує його права як народного депутата.

Суд обирав запобіжний захід для Мельничука в закритому режимі, як і клопотала прокуратура.

3 червня Верховна Рада надала згоду на притягнення народного депутата Сергія Мельничука (група «Воля народу») до кримінальної відповідальності, знявши з нього депутатську недоторканність.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати