18 квітня 2022, 16:47

Створена онлайн-платформа взаємодопомоги «Basecamp: судді та прокурори для України»

Пресслужба ВРП

За ініціативи європейських колег, президентів трьох комітетів Ради Європи Консультативної Ради європейських суддів (CCJE), Консультативної Ради європейських прокурорів (CCPE) та Європейської комісії з питань ефективності правосуддя (CEPEJ) створена онлайн-платформа взаємодопомоги «Basecamp: судді та прокурори для України» для безпосереднього спілкування між суддями.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Частина повноважень ВРП тимчасово передані іншим органам у системі правосуддя"

Платформа є безкоштовним інструментом спілкування та взаємодії в Інтернеті, і також доступна в якості додатка для мобільних телефонів. Вона має за мету сприяти неформальному спілкуванню між українськими суддями чи прокурорами (що знаходяться в Україні чи за її межами) та суддями та прокурорами інших 45 держав-членів Ради Європи.Мовою спілкування є англійська, але переклад з української мови та на українську мову буде доступний за запитом (запит має бути адресований модератору платформи).

"В ім’я солідарності між європейськими професіоналами в галузі права, ми закликаємо європейських колег надати підтримку українським колегам (будь то особистого, адміністративного, матеріального чи навіть професійного характеру) у цей надзвичайно складний для них період", - йдеться у листі.

Суддя чи прокурор, які бажають приєднатися до цієї платформи, можуть звернутися за адресою mailto: basecamp.enrollment@gmail.combasecamp.enrollment@gmail.com, щоб отримати особисте посилання для запрошення.

Секретар Європейської комісії з питань ефективності правосуддя Мюріель Деко зазначив: "Ми щиро сподіваємося, що ця платформа стане простором безпосереднього спілкування між суддями з усієї Європи та українськими суддями та прокурорами, що знаходяться в Україні або за її межами, а також надасть можливості підтримки і допомоги".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати