30 листопада 2020, 13:47

Столиця розширила програму з енергоефективності будинків 70/30

Прес-служба Київради

Столиця розширила програму з енергоефективності будинків 70/30.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві відкрили другу "кризову кімнату" для жертв домашнього насильства".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київради.

Він зазначив, що з 2014 року Київ запровадив програму з підвищення енергоефективності будинків ОСББ та ЖБК. Її учасником може стати будь-який будинок столиці, де створене ОСББ чи ЖБК. І який подасть свій проект із модернізації для участі в конкурсі.

"Мета проекту – заохотити мешканців до реалізації енергоефективних заходів, що дозволять економити тепло в будинку і відповідно – кошти на сплаті за нього. Завдяки цій програмі Київ є лідером у впровадженні проектів із енергоефективності", – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що мешканці столичних будинків зменшують обсяги використання енергоресурсів у 2-3 рази та поліпшують технічний стан і комфорт своїх будинків.

Так, наприклад, міською програмою співфінанасування "70/30" вже скористалися мешканці 600 будинків столиці.

"І місто продовжить цю програму. Особливо зараз ми повинні допомагати киянам економити. Тому столиця розширює програму. Із весни цього року в ній беруть учать не тільки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а й кооперативні будинки", – повідомив Віталій Кличко. 

Зважаючи на протиепідемічні обмеження, прийом проектів для участі в конкурсі відбувається за попереднім записом. Умови конкурсу та перелік необхідних документів можна знайти на сайті "Школи обізнаного киянина".

"Тож долучайтеся до програми і економте кошти на сплаті за тепло", – закликав киян Віталій Кличко.

Нагадаємо, відтепер знайти містобуди можна за допомогою QR-коду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати