02 квітня 2018, 16:25

США закликає Україну скасувати закон про е-декларування доходів активістів

Прес-служба Посольства США в Україні

Сполучені Штати наполегливо рекомендують уряду України скасувати закон, що вимагає розкриття відомостей про активи від громадських активістів і зарубіжних членів наглядових рад державних підприємств. Про це у своїй заяві повідомила речниця Державного департаменту Хізер Науерт.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Єврокомісар засудив закон щодо е-декларування для активістів».

«Українська система декларування активів повинна забезпечувати підзвітність держслужбовців, а не покладати зайвий тягар або чинити тиск на громадянське суспільство. Цей каральний закон націлений саме на тих людей, які прагнуть підвищити ступінь прозорості та підзвітності в Україні відповідно до обіцянок Євромайдану і прагнень українського народу щодо створення демократичної, правової держави.

Ми закликаємо український уряд, негайно скасувати вимогу декларування активів відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії, а до вступу в силу цієї відміни, надати тимчасову амністію тим особам, які не подадуть такі декларації до встановленого терміну», – йдеться у заяві.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати