30 серпня 2022, 10:39

Спрощено вимоги до системи технологічного відеоконтролю для небанківських пунктів обміну валют

Пресслужба НБУ

Національний банк України спростив вимоги до систем технологічного відеоконтролю за процесом обслуговування клієнтів у приміщеннях небанківських фінансових установ та операторів поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ визначив пруденційні нормативи для небанківських надавачів платіжних послуг"

Відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 165 "Про особливості регулювання та нагляду за здійсненням діяльності з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі в період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39" (зі змінами) небанківські фінансові установи та оператори поштового зв’язку, які здійснюють торгівлю валютними цінностями, були зобов'язані встановити систему технологічного відеоконтролю за обслуговуванням клієнтів, яка б відповідала вимогам, зазначеним у цій постанові.

Зважаючи на умови воєнного стану та звернення учасників ринку, Національний банк, зокрема, спростив вимоги в частині:

  • забезпечення безперебійним аварійним живленням не менше ніж 12 годин;
  • роздільної здатності камери для відеонагляду;
  • строку для відновлення працездатності системи технологічного відеоконтролю.

Такі зміни містить постанова Правління Національного банку України від 26 серпня 2022 року № 192 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 29 липня 2022 року № 165".

Постанова набирає чинності з 30 серпня 2022 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати