22 вересня 2022, 18:12

Схвалено проєкт критеріїв допустимості держдопомоги на окремі послуги у сфері медіа

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України 22 вересня 2022 року схвалив проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на послуги зі створення та розповсюдження програм і передач, аудіовізуальної інформації, які є послугами, що становлять загальний економічний інтерес».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Реєстрація на турнір з шахів серед юристів до Дня захисників і захисниць України триває"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Відповідно до тексту проєкту постанови, державна допомога на відповідні послуги є допустимою, якщо:

  • Ці послуги надаються для забезпечення демократичних, соціальних та культурних потреб суспільства, плюралізму думок і вільного поширення інформації, реалізації прав на свободу вираження поглядів та спрямовані на всебічне, об’єктивне і збалансоване інформування про суспільно значущі політичні, соціальні та культурні події в Україні та за кордоном широкого кола осіб;
  • Якщо ці послуги визначені договором, регуляторним чи іншим актом надавача державної допомоги, у якому зазначено зобов’язання щодо їх надання;
  • Якщо забезпечено нагляд за дотриманням цих зобов’язань;
  • Якщо фінансування не перевищує витрати, необхідні для надання послуг;
  • Якщо існує окремий бухгалтерський облік доходів і витрат на послуги, що фінансують коштом держави чи місцевих ресурсів, та інших послуг. 

Також у документі визначають мету, категорії отримувачів, максимальний розмір, спосіб розрахунку сукупного розміру державної допомоги та витрати, що можуть бути відшкодовані отримувачам державної допомоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати