06 липня 2020, 14:36

Що потрібно знати, якщо ви втратили роботу і хочете отримувати допомогу від держави

Урядовий портал

Переважна більшість центрів зайнятості продовжують працювати дистанційно, окрім центрів у Херсонській та Сумській областях, частково - у Луганській та Полтавській. Відкритий для клієнтів також Одеський міський ЦЗ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують запровадити єдиний механізм реструктуризації боргів за комуналку".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, можливість ведення особистого прийому громадян у центрах зайнятості залежить, насамперед, від епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні.

При цьому, як і раніше, можна зареєструватися в службі зайнятості як безробітний онлайн або залишити заяви безпосередньо в центрі зайнятості у скриньці для кореспонденції. Детальніше - за посиланням.

Власники електронного цифрового ключа можуть подати заяви через додаток "Дія". Покрокова інструкція - за посиланнямУсі актуальні вакансії є на офіційному сайті Державної служби зайнятості.

Чим загрожує зловживання статусом безробітного?

Так, Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Як зазначається, непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються негативними наслідками, передусім, для самих безробітних.

Зареєстрований безробітний повинен повідомляти про:

  • працевлаштування;
  • укладання цивільної угоди про виконання роботи/надання послуг;
  • започаткування власної справи.

Можливі наслідки зловживання статусом безробітного:

  • скорочення тривалості виплат;
  • стягнення неправомірно виплачених коштів;
  • кримінальна відповідальність.

Детальніше можна дізнатися за посиланням.

На який розмір допомоги по безробіттю люди можуть розраховувати?

Розмір допомоги по безробіттю розраховується для кожної особи індивідуально. Він визначається залежно від страхового стажу людини та її заробітної плати. Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру.

Максимальний розмір допомоги по безробіттю наразі становить 8408 грн (4 прожиткових мінімуми для працездатних осіб).

Читайте також: "НАЗК розпочинає застосовувати моніторинг способу життя".

Розмір мінімальної виплати допомоги по безробіттю, що виплачується застрахованим особам в залежності від страхового стажу та заробітної плати, становить 1800 грн, а особам, виплати яким призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати - 1000 грн (на період дії карантину + 30 календарних днів після його закінчення).

Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку - 720 календарних днів.

1
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * позика компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. у доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою 3%, і ми можемо надати позику будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com
Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * кредит компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com
Ми пропонуємо такі види позик людям, які потребують фінансового асистента у всьому світі, з низькою процентною ставкою 3%. Наші офіси знаходяться у Великобританії та Канаді, і ми надаємо позики приватним особам та компаніям у будь-якій точці світу з нагородою Credit Merit Award у кредитуванні до 2020 року. * Біткойн-позики. * Грант COVID-19 Releif * Кредити для інвесторів. * Консолідація боргу. * Іпотека. * Позики для бізнесу. * Особисті позики. * Міжнародні позики. * Туристичні позики. * Візові позики. Якщо ви зацікавлені в будь-якій нашій послузі позики, зв’яжіться з нами, надавши деталі нижче. Електронна адреса: protonloan2020@hotmail.com Мобільний / Whats-app КАНАДА: +1 (204) 410-2623

Додати коментар

Відмінити Опублікувати