14 грудня 2020, 15:55

Сергій Корнієнко став партнером TEFFI Law Firm

TEFFI Law Firm

Сергій Корнієнко, адвокат з більш ніж 20-річним досвідом консалтингу для українських та міжнародних компаній, учасник рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa у 2019 та 2020 роках, став партнером юридичної фірми TEFFI Law Firm.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ігор Крижановський, керівний партнер TEFFI Law Firm, впевнений в успішності майбутнього партнерства: «Сергій поділяє цінності фірми, ми маємо однакове бачення тенденцій розвитку юридичного ринку та стандартів роботи. Експертиза Сергія безумовно посилить профільну спеціалізацію TEFFI та запровадить розвиток нових практик».

Корниенко_TEFFI Сергій Корнієнко, в свою чергу, також орієнтований на розширення спеціалізації компанії: «Пропрацювавши 5 років в одній із топових українських юридичних фірм як партнер, маючи за плечима більше 15 років досвіду роботи інхаус-юристом, я вирішив, що кризовий 2020-й рік має стати для мене трампліном для екстенсивного професійного розвитку. Я певен, що мій практичний досвід в енергетиці, нерухомості й девелопменті стане надійною основою для розвитку нових та успішних для TEFFI практик. Зростаюча потреба у збільшенні складських й логістичних центрів по всій території України, давно очікувана масова приватизація об’єктів державної власності, а також реформа енергетичної галузі – ключові фактори, що формуватимуть попит на якісний юридичний консалтинг й правовий супровід проектів».

TEFFI Law Firm працює на ринку юридичних послуг з 2016 року, спеціалізується на податковому та корпоративному праві, судовій практиці для провідних українських та міжнародних виробничих компаній, представників галузей рітейлу та FMCG. Входить у «Бронзову Лігу» провідних юридичних фірм 2019, 2020 року за версією «Юридической Практики».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати