10 квітня 2024, 15:54

СБУ затримала депутата ОПЗЖ, який був інформатором фсб на Донеччині: що відомо

Пресслужба СБУ

Служба безпеки України затримала учасника агентурної мережі фсб, яка діяла на сході України. Фігурантом виявився депутат Дружківської міської ради від забороненої партії ОПЗЖ, повідомила пресслужба СБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ затримала інформатора російської розвідки, який шпигував за ЗСУ на Миколаївщині".

"Перш ніж затримати депутата СБУ поетапно задокументувала його злочинну діяльність. Встановлено, що він входив до мережі інформаторів фсб, яку українська спецслужба викрила ще у березні 2023 року. Тоді ж було затримано 4-х його спільників"– ідеться в повідомленні.

За матеріалами слідства, фігурант возив одного з агентів на власному авто для прихованої фіксації оборонних позицій ЗСУ. Найбільшу увагу інформатори звертали на геолокації укріпрайонів, блокпостів та місць можливого зберігання боєприпасів українських захисників. Також поплічники фсб намагалися простежити рух військових ешелонів та розташування залізничних станцій, на яких розвантажують озброєння ЗСУ.

Наразі слідчі СБУ повідомили депутату міськради про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (надання незаконним збройним чи воєнізованим формуванням держави-агресора допомоги у веденні бойових дій проти ЗСУ).

Фігурант перебуває під вартою. Йому загрожує до 15 років тюрми.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати