07 червня 2023, 10:06

Руслана Сидоровича обрано заступником голови ВККСУ

Пресслужба ВККС

6 червня на організаційному засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України обрано заступника голови Комісії – адвоката Руслана Сидоровича. За відповідне рішення проголосували 13 членів Комісії, повідомила пресслужба ВККС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Головою ВККСУ обраний Роман Ігнатов".

У засіданні взяли участь 14 членів Комісії: Богоніс Михайло, Волкова Людмила, Гацелюк Віталій, Ігнатов Роман, Кидисюк Роман, Кобецька Надія, Коліуш Олег, Мельник Руслан, Омельян Олексій, Пасічник Андрій, Сабодаш Роман, Сидорович Руслан, Чумак Сергій, Шевчук Галина.

ВККС Сидорович

Руслан Сидорович – партнер Ario Law Firm. Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка. Отримав диплом за спеціальністю "Правознавство". Український юрист, адвокат, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання. Був головою підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, членом Конституційної комісії та членом Ради з питань судової реформи.

Членство в організаціях:

  • член Асоціації правників України;
  • член Європейської Бізнес Асоціації.

Брав участь у розробці реформи виконання судових рішень (Закони України "Про виконавче провадження" та "Про органи  та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів"). Є одним з розробників Кодексу України з процедур банкрутства, а також засновником підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини (вперше в історії українського парламенту).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати