20 січня 2021, 14:38

РСУ опублікувала оголошення про скликання XVІІI з'їзду суддів України

Прес-служба РСУ

Рада суддів України опублікувала оголошення про скликання XVІІI  з'їзду суддів України у газетах "Голос України" (від 15 січня 2021 року) та "Урядовий кур'єр" (від 19 січня 2021 року).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "​У РСУ працюють над методикою обрахунку навантаження і робочого часу судді".

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Відповідно до рішення РСУ № 71 від 24 грудня 2020 "Про визначення місця і дати проведення XVIII чергового з'їзду суддів України"  XVIII черговий з'їзд суддів України відбудеться 9-11 березня 2021 року у приміщенні Міжнародного центру культури та мистецтв Федерації профспілок України за адресою: м. Київ, алея Небесної Сотні, 1.

На обговорення буде запропоновано питання:

- про обрання членів Вищої ради правосуддя;

- про призначення судді Конституційного Суду України;

- про обрання Ради суддів України;

- звіт Ради суддів України про виконання завдань органів суддівського самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів;

- інформація Голови Державної судової адміністрації України про її діяльність, зокрема організаційне, фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності органів судової влади.

Нагадаємо, оновлені правові позиції ВС у адміністративних справах.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати