15 червня 2022, 12:20

РСУ оприлюднила автобіографії та мотиваційні листи кандидатів на посади суддів КСУ

Пресслужба РСУ

Рада суддів України на офіційному вебпорталі Ради суддів України оприлюднила автобілографії та мотиваційні листи  кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Під час воєнного стану помічникам суддів не треба подавати сертифікат про рівень володіння державною мовою"

Про це повідомляє преслужба РСУ.

Автобіографії та мотиваційні листи розміщені на сайті РСУ у розділі "З'їзди", підрозділ "ХІХ позачерговий з'їзд суддів України","Кандидати на посаду судді Конституційного Суду України для обрання на ХІХ з"їзді суддів України".

10 червня 2022 року своїм рішенням №15 Рада суддів України встановила відповідність осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, вимогам, встановленим Конституцією України та Законом України "Про Конституційний Суд України".

З 16 осіб, які подали документи, Рада суддів України встановила відповідність 15. 

У зв'язку з неналежним оформленням документів, передбачених підпунктом 13 пункту 3 Умов подання документів особами, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, для участі у конкурсі, залишилися без розгляду і будуть повернуті документи кандидату Клопкову Сергію Миколайовичу - заступнику начальника відділу – головному інженеру квартирно-експлуатаційного відділу міста Луганська Сил логістики Збройних Сил України.

Делегати ХІХ позачергового з'їзду суддів мають признчити суддів КСУ на дві вакантних посади за квотою з'їзду суддів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати