17 січня 2020, 15:42

РРО-"кешбек": за яких умов покупець зможе скористатися цією системою і коли

Вісник ДФСУ

19 квітня 2020 р. наберуть чинності закони України від 20.09.2019 р. №128-IX "Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг" та від 20.09.2019 р. №129-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ збільшила ліміти доходів для фізосіб-"єдинників"".

Так, оновленою редакцією ст. 25 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" передбачено, що  з 1 жовтня 2020 р. покупці, сплативши за товар чи послугу від 850 грн та більше, зможуть оскаржувати видані їм з порушеннями чеки.

Як зазначається, поскаржитися можна лише через Електронний кабінет платника податків, використовуючи при цьому кваліфікований електронний підпис. Застосувати штраф лише по факту надходження скарги буде неможливо: податкові органи мають довести, що продавець дійсно допустив порушення, - встановити відсутність або недостовірність такого розрахункового документа.

Після перевірки скарги податківцями та застосування штрафних (фінансових) санкцій до порушника (за рахунок цих санкцій, які будуть сплачені порушником до бюджету в повному обсязі), покупець отримає свою компенсацію ("кешбек"), яка становитиме 100% вартості придбаних товарів (робіт, послуг), зазначених у скарзі. 

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати