20 березня 2015, 16:02

Розподіл тендерів на місцях допоможе подолати корупцію в Мінсоцполітики - Розенко

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Передача функції проведення тендерних процедур на місця є головним досягненням Мінсоцполітики у боротьбі з корупцією, оскільки тендерні закупівлі завжди були головним корупційним ризиком міністерства. Про це в інтерв’ю журналу «Фокус» заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Мене завжди дивувало, чому міністр вирішує, яке підприємство, наприклад, у Рівненській чи в Житомирській області повинне годувати дітей-чорнобильців. Хоча зацікавленість тут очевидна», - сказав він.

«Коли мене призначили міністром, я одразу подивився, які фірми виграють тендери, котрі проводить Мінсоцполітики. Виявилося, що на «манеже все те же» - фірми, які й при Януковичі отримували замовлення, продовжували це робити під іншою вивіскою або з іншим місцем реєстрації», - зауважив він.

«Тому ми залишили собі механізм контролю, а тендерні процедури віддали місцевим адміністраціям. На місцях поле корупції стане значно меншим, бо громадськості буде складніше пояснити, чому тендери виграла якась фірма-прокладка, а не справді якісний надавач послуг», - наголосив міністр, додавши, що деякі програми, які передбачають проведення тендерних процедур, передані профільним структурам, наприклад, програма з реабілітації дітей-інвалідів – Фонду соціального захисту інвалідів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати