04 березня 2024, 11:10

Розпочався прийом документів для участі в конкурсі на зайняття 25 вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду

Пресслужба ВККСУ

До уваги осіб, які мають намір стати суддею Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати: строк подання документів для участі в конкурсі – з 01 до 15 березня 2024 року (включно).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд опублікував огляд судової практики КЦС ВС за січень 2024 року"

Конкурс оголошено на такі посади:

  • 15 посад суддів Вищого антикорупційного суду (перша інстанція);
  • 10 посад суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

На офіційному вебсайті Комісії функціонує сторінка "Питання-відповіді", на якій розміщуються відповіді на найпоширеніші запитання кандидатів.

Доступ до цієї сторінки – у підрозділі "Конкурс для кандидатів на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, оголошений 23.11.23 (ТРИВАЄ)" розділу "Конкурс на посаду судді" офіційного вебсайту Комісії.

Відповіді на запитання щодо конкурсу можна також отримати за цим посиланням.

26 лютого 2024 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України визначено, що форма направлення документів для участі в конкурсі на зайняття 25 вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, оголошеному рішенням Комісії від 23 листопада 2023 року № 145/зп-23 (зі змінами, внесеними  рішенням Комісії від 23 січня 2024 року № 26/зп-24), електронна (шляхом подання на офіційному вебсайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України).

Посилання на сторінку для подання документів.

Це посилання буде доступним також у розділі "Конкурс на посаду судді" та в рубриці "Конкурс для кандидатів на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, оголошений 23.11.23 (ТРИВАЄ)" підрозділу "Конкурс на посаду судді" розділу "Діяльність" офіційного вебсайту Комісії.

У разі виникнення питань технічного характеру можна звернутися до Комісії за телефоном (044) 233-63-76 або е-mail: inbox@vkksu.gov.ua

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати