16 вересня 2020, 15:20

Розпочато приватизацію спиртової галузі: перший завод виставлено на продаж

Прес-служба Мінекономіки

15 вересня в електронну торгову систему Прозорро Продажі виставлено перший лот в рамках масштабної програми з приватизації підприємств спиртової галузі - Немирівський спиртзавод. Проведення аукціону заплановано на 15 жовтня 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Презентовано оновлений портал відкритої фінансової звітності держпідприємств".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Приватизація та детінізація спиртової галузі України - це одне з ключових завдань Уряду. Ми повинні зробити цю галузь конкурентною та ефективною, забезпечити рівні і прозорі умови. В результаті матимемо - збільшення надходжень до бюджету, робочі місця, зростання доходів працівників", - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

12 серпня 2020 року була затверджена Програма реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки, яка передбачає покроковий план дій з демонополізації ринку на найближчі 3 роки.

Наразі Мінекономіки та ФДМУ проводять підготовку до приватизації ДП "Укрспирт", що включає 41 об’єкт, зокрема 10 вже включені до переліку приватизації та опубліковані на Privatization.gov.ua. Стартова ціна аукціонів визначається за результатами інвентаризації.

З інформацією про приватизацію об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці сайту privatization.gov.ua за посиланням.

Нагадаємо, в Україні створять Нацоператора на ринку тютюнових виробів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати