11 травня 2022, 17:42

росію виключили із Міжнародного газового союзу

Пресслужба ВРУ

росію, яка розв’язала війну в Європі, цивілізований світ все далі заглиблює в міжнародну ізоляцію. Міжнародний газовий союз (МГС) призупинив будь-яку участь російських компаній у своїй діяльності. Під санкції потрапили в тому числі такі компанії як «Газпром» і «Новатек».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Регіональний офіс ВООЗ приберуть із москви"

МГС - це міжнародна професійна асоціація, яка поєднує представників світової газової галузі. Міжнародний газовий союз був заснований в 1931 році з метою сприяти розвитку газової промисловості у світовому масштабі. До МГС входить 160 асоціацій і корпорацій галузі блакитного палива. Вони представляють понад 95% світового газового ринку.

Вищим органом МГС є конгрес, який проходить раз на три роки у різних країнах. У 2022 році конгрес організовує Корейський газовий союз.

російські компанії «Газпром» і «Новатек» уже готували стенди для конгресу в Південній Кореї, а їхні керівники - Олексій Міллер і Леонід Міхельсон - готувались до участі, однак оргкомітету Міжнародного газового конгресу повідомив, що у зв'язку з виключенням Корейський газовий союз не може реалізувати подальшу участь суб'єктів росії у Міжнародному газовому конгресі-2022: ні для виступів, ні для участі делегацій, ні для участі у виставці чи спонсорстві.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати