10 вересня 2020, 10:00

Роботу територіальних та міжрегіональних органів Держекоінспекції оптимізують

Урядовий портал

Урамках реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища Урядом ухвалено важливе рішення щодо оптимізації структури територіальних та міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні створять Нацоператора на ринку тютюнових виробів".

Про це розповів Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський, зазначає Урядовий портал.

Зокрема, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову "Про утворення міжрегіональних територіальних органів та ліквідацію територіальних органів Державної екологічної інспекції".

Як зазначаєтьс, згідно із документом ліквідуються Державні екологічні інспекції у Дніпропетровській, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Так, замість них мають бути утворені три міжрегіональні територіальні органи Держекоінспекції, а саме:

- Державна екологічна інспекція Придніпровського округу, яка обслуговуватиме Дніпропетровську та Кіровоградську області;

- Державна екологічна інспекція Південного округу, що працюватиме на території̈ Запорізької та Херсонської областей;

- Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, яка обслуговуватиме Миколаївську та Одеську області.

"Скорочення кількості територіальних органів Держекоінспекції має низку переваг. Зокрема, це зменшення бюрократичного апарату, оптимізація витрат та можливість перерозподілу коштів на виконання заходів контролю. Крім того, з прийняттям Закону України "Про державний екологічний контроль", проект якого вже зареєстрований̆ у Верховній Раді України, їх діяльність стане ще ефективнішою і сьогоднішня реорганізація системи тільки сприятиме цьому", - зауважив Роман Абрамовський.

Також на засіданні Уряду прийнято постанову "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів".

Документ вносить технічні зміни в ключові нормативні акти у сфері захисту довкілля та природних ресурсів, що забезпечить ефективну діяльність Міністерства та виконання покладених на нього завдань.

Нагадаємо, посилено механізм впливу на порушників земельного законодавства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати