20 лютого 2020, 12:54

Роботодавці з «малими» зарплатами під особливим контролем ДПС

ДПС у Волинській області, Дебет-Кредит

Територіальні податківці почали запрошувати роботодавців на розмову про малі зарплати та спрямовують цю інформацію до профкомісій при органах місцевої влади


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


ДПС у Волинській області нагадує, що у січні 2020 року волинські податківці поінформували профільні комісії при органах місцевої влади про 918 випадків, коли роботодавці порушили гарантії в оплаті праці.

Підставою для офіційного інформування органів влади стала подана працедавцями звітність, аналіз якої засвідчив: господарюючі суб’єкти допускають випадки виплати зарплат на рівні менше мінімального.

Читайте також: Працювати чи не працювати. Як можуть змінитися умови праці українців?

Саме 249 таких працедавців запросили на засідання відповідних комісій при органах місцевої влади, а 1364 представники господарюючих суб’єктів спілкувалися представниками ДПС щодо причин порушень соціальних гарантій найманим працівникам.

Більшість із заслуханих працедавців дослухалися до аргументів представників органів влади. Зокрема, у звітності, поданій у січні, 973 працедавці відзвітувалися про ріст показників оплати праці. Як наслідок, бюджет додатково отримає 1,3 мільйона гривень ПДФО та 0,1 мільйона гривень військового збору.

Читайте також: В Україні набули чинності зміни до Кодексу законів про працю

В  ДПС у Волинській області наголошують: аналіз рівня заробітної плати найманих осіб – одне з пріоритетних завдань в роботі волинських податківців. Саме від показників оплати праці сьогодні залежить не лише фінансування соціальних програм, а й гарантовані державою виплати та майбутнє пенсійне забезпечення кожному працюючому офіційно.

Читайте також: Як визначити розмір вихідної допомоги

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати