У серпні сума переможних ставок на приватизаційних аукціонах об’єктів від ФДМУ сягнула 92,1 млн грн. Про це повідомили у ФДМУ.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Рустем Умєров: Приватизація б’є рекорди за надходженнями в бюджет".
Як зазначається, фінальна вартість активів у понад 2,5 раза перевищила стартову ціну. Загалом було продано 36 об’єктів державного майна.
Найбільшими активами серпня, які було приватизовано на аукціонах ФДМУ в електронній системі Прозоро.Продажі, стали:
-
Полтавський комбінат хлібопродуктів, ціна якого зросла в 1,2 раза – до 31 млн грн – за пропозицією 1 учасника;
-
Червонослобідський спиртзавод, переможна вартість якого зросла у 3 рази – до 30 млн – за пропозицією 1 учасника;
-
Котельня у Львівській області, за який змагалися 11 учасників та збільшили вартість активу в 14 разів – до 5 млн грн.
У 36 аукціонах взяли участь 229 підприємців – у середньому 6 учасників на кожний аукціон. Найбільшу кількість учасників зібрали аукціони з приватизації будівлі насіннєвої інспекції у Львівській області (24 учасників) та адміністративної будівлі в Житомирській області (23 учасників).
Крім цього, ФДМУ назвав ТОП-3 регіональні відділення за обсягами залучення інвестицій у серпні: РВ у Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях (34,8 млн грн), РВ в Одеській та Миколаївській областях (31 млн грн), РВ у Київській, Черкаській та Чернігівській областях (13,2 млн грн).
"За 8 місяців надходження до бюджету від приватизації склали 2,56 млрд гривень – це рекордна сума за останні 10 років. У попередні роки приватизація в середньому приносила 575 млн гривень – в 5 разів менше", – йдеться в повідомленні.