30 вересня 2020, 16:06

Реформа митниці: Кабмін погодив тестування митників на кваліфікацію та благонадійність

Прес-служба Міністерства фінансів України

30 вересня 2020 року Кабмін прийняв рішення про запровадження експериментального проекту з тестування посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд реорганізував ДПС та Держмитслужбу".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що тестування посадових осіб митної служби є складовою частиною процесу впровадження реформи Держмитслужби. Під час реалізації експерименту результати тестування будуть враховуватися при переведенні посадових осіб до відокремлених підрозділів Держмитслужби, утворених в рамках її переходу до роботи у форматі єдиної юридичної особи.

"Тестування – це перший етап у роботі з персоналом Держмитслужби. В подальшому передбачається також підвищення заробітної плати для посадових осіб, переведених до єдиної юридичної особи, перегляд системи мотивації, організація постійного підвищення кваліфікації, система моніторингу й контролю ефективності та інші методи, що забезпечуватимуть функціонування прозорої ефективної системи управління", – підкреслив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Зокрема, тестування з питань кваліфікації та благонадійності включатиме проходження посадовими особами трирівневого тестування:

1) знань, практичних навичок та умінь у правозастосуванні митного, антикорупційного законодавства;

2) тестування на загальні здібності;

3) тестування на благонадійність.

Нагадаємо, Уряд врегулював порядок оплати послуги "муніципальна няня".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати