05 березня 2021, 13:40

Redcliffe Partners вітає нового партнера Сергія Ігнатовського

Redcliffe Partners

Redcliffe Partners раді повідомити про те, що Сергій Ігнатовський приєднується до партнерського складу фірми для підсилення експертизи у сфері реструктуризацій та вирішення спорів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Сергій є одним з провідних українських професіоналів, які спеціалізуються на боргових та корпоративних реструктуризаціях та складних судових процесах. Його професійний досвід дуже різноманітний. Раніше Сергій багато років працював партнером провідних українських юридичних фірм, а також головним юридичним радником Метінвесту, одного з найбільших виробників сталі та залізорудної сировини в Центральній та Східній Європі.

У 2016 році комітет кредиторів групи Мрія Агрохолдинг призначив Сергія на посаду головного юридичного радника групи. На цій посаді Сергій відповідав за реалізацію унікальної та безпрецедентної реструктуризації групи, яка була необхідна у зв'язку з дефолтом групи за боргом у розмірі 1,3 мільярди доларів США. Як головний юридичний радник Сергій супроводжував ведення сотень судових процесів та десятків банкрутств по всій Україні, а також консультував комітет кредиторів щодо подальшого продажу групи стратегічному інвестору.

У 2019-2020 роках Сергій працював на посаді заступника Голови Фонду державного майна України та відповідав за корпоративне управління державними підприємствами.

Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners, коментує: “Досвід Сергія як головного юридичного радника найбільших українських компаній, у поєднанні з фантастичним досвідом реалізації найбільш складних проектів, вдало доповнить можливості фірми та значно розширить наш спектр послуг для клієнтів. Ми раді вітати Сергія у нашій фірмі”.

Сергій додає: “Раніше ми спільно працювали над продажем групи Мрія Агрохолдинг, де Redcliffe Partners виступала у ролі юридичного радника покупця, і робота команди були надзвичайною. Фірма здобула репутацію найвищого рівня, надаючи консультації щодо найвизначніших проектів в Україні та пропонуючи першокласні послуги для клієнтів, тому цей новий етап є захопливим для мене. Я з нетерпінням чекаю співпраці з командою та впевнений, що зможу допомогти клієнтам вирішити проблеми, подібні до тих, з якими я зіштовхувався під час роботи у Мрії, Метінвесті та кількох інших найбільших корпораціях України”.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати