27 січня 2023, 14:55

Радіна: Міноборони має надати Парламенту уточнену інформацію про закупівлю харчів для військовослужбовців

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Міністерство оборони має надати Парламенту уточнену інформацію про закупівлю харчів для військовослужбовців. Крім того, народні депутати України ініціювали розгляд законопроєкту про відкриття нетаємної інформації щодо закупівельних цін на всі продукти й речі для армії. Про це заявила Голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції Анастасія Радіна, повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАБУ розпочало кримінальне провадження щодо можливого зловживання Міноборони при закупівлях".

"Ми все ще чекаємо від Міноборони відповіді на запитання, за якими цінами здійснюється харчування військових зараз, бо пан міністр повідомив, що за проблемними договорами, укладеними на цей рік, ще не було ні постачань, ні оплат. У Міноборони кажуть, що поки діють договори минулого року. Міністр повідомив, що в нових договорах відбувається виправлення помилок і, можливо, навіть виправлення цін. Ми також перевіримо ціни", – повідомила Радіна.

За її словами, з міністром домовилися спільно працювати в напрямку відкриття несекретної інформації про закупівельні ціни на продукти й речі для військових.

"Давно для цього час настав. Ми з колегами вже зареєстрували в парламенті законопроєкт. Є обережний оптимізм, що ми його розглянемо якомога швидше. Ініціатива дуже проста – Міністерство оборони або будь-який інший замовник, закуповуючи не щось таємне (зброю), має відразу опублікувати звіт про закупівлі й зазначити конкретну ціну кожного закупленого товару. Ми хочемо бачити не ціну послуги, а конкретну ціну товару", – сказала народна депутатка.

Вона додала, що це лише перший крок, а надалі необхідно реформувати питання закупівель для військових.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати