29 березня 2023, 11:35

Раді рекомендують прийняти законопроєкт, який дозволить тимчасово припиняти судноплавство під час воєнного стану

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підготовив до розгляду Верховною Радою України проєкт Закону "Про внесення змін до Закону України "Про внутрішній водний транспорт" щодо судноплавства під час введення воєнного або надзвичайного стану", реєстраційний №7651. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НМТ-2023: Оприлюднено демонстраційний тест із хімії".

Так, чинний Закон України "Про внутрішній водний транспорт" передбачає, що навігаційний період на внутрішніх водних шляхах є цілорічним, але не враховує питання судноплавства у період воєнного стану.

З цією метою й було розроблено законопроєкт №7651, яким Адміністрації судноплавства дозволяється тимчасово припиняти судноплавство у місцевостях, які є небезпечними через наближення до територій, на яких ведуться бойові дії або на яких запроваджено надзвичайний стан.

Як зазначається, проєкт Закону "Про внесення змін до Закону України "Про внутрішній водний транспорт" щодо судноплавства під час введення воєнного або надзвичайного стану" було розглянуто народними депутатами України на засіданні Комітету з питань транспорту та інфраструктури 12 січня 2023 року та ухвалено рішення рекомендувати ВРУ прийняти законопроєкт за основу та в цілому.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати