10 травня 2021, 12:26

Раді пропонують уніфікувати правила надання адмінпослуг в окремих сферах

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект щодо вироблення єдиних підходів та вдосконалення чинного порядку і умов надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам у сфері благоустрою, сфері поховання та житловій сфері.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Територіальні громади отримали повноваження у сфері ДРАЦС: прийнято Закон"

Необхідність прийняття акта

Проект акта розроблено Міністерством розвитку громад та територій на виконання Закону України «Про адміністративні послуги», який установив чітку процедуру надання адміністративних послуг та вимоги до суб’єктів надання адміністративних послуг.

Автори законопроекту переконані, що прийняття цього акта забезпечить закріплення на законодавчому рівні основних вимог до підстав для одержання адміністративної послуги, суб’єктів її надання, переліку та вимог до документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, інформації про платність чи безоплатність, граничного строку надання, переліку підстав для відмови у наданні адміністративних послуг у відповідних сферах.

Що пропонується?

Проектом Закону № 5468 від 05.05.2021 пропонується внести зміни до:

- Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» з метою удосконалення процедури набуття громадянами права власності на житло шляхом приватизації державного та комунального житлового фонду;

- Закону України «Про поховання та похоронну справу» задля врегулювання основних вимог та підстав для надання дозволу на перепоховання останків померлих та особливості процедури здійснення виділення місця для поховання;

- Закону України «Про благоустрій населених пунктів» щодо вдосконалення підходу до процедури надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою та видалення зелених насаджень;

- Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» щодо процедури взяття громадян на соціальний квартирний облік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати