04 листопада 2020, 15:00

Рада врегулювала фінансування ринку природнього газу: прийнято за основу законопроєкт

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проєкт Закону 4119 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо реалізації положень статті 11 Закону України "Про ринок природного газу")".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уточнено порядок передачі в оренду водних об'єктів: прийнято закон".

Про повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Зокрема, законопроєктом пропонується:

- визначити додаткові джерела фінансування спеціального фонду державного бюджету;

- встановити особливості зарахування до спеціального фонду державного бюджету надходжень від погашення ПАТ "Укрнафта" податкового боргу, в тому числі реструктуризованого або розстроченого (відстроченого) (з урахуванням штрафних(фінансових) санкцій, пені та процентів, нарахованих на суму цього боргу), а також визначених контролюючим органом штрафних(фінансових) санкцій та пені, нарахованих у зв’язку з несвоєчасною сплатою податків, що знаходяться в процедурі судового або досудового (адміністративного) оскарження (з урахуванням);

- визначити додаткові напрями використання коштів спеціального фонду державного бюджету: на компенсацію витрат НАК "Нафтогаз України", понесених в процесі виконання спеціальних обов’язків для забезпечення загальносуспільних інтересів під час функціонування ринку природного газу та забезпечення додатковими джерелами фінансування Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками, а також фінансування видатків на реструктуризацію вугільної галузі;

Так, передбачається виділення 1,4 млрд грн на фінансування бюджетної програми 2401590 "Реструктуризація вугільної галузі" з метою забезпечення до кінця поточного року виплати та погашення заборгованості із заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств.

Відповідні зміни пропонується внести до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", додатків №1 "Доходи Державного бюджету України на 2020 рік" та № 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2020 рік".

Законопроектом також передбачається доповнити статтю 6 Закону новим пунктом в частині врегулювання розрахунків по зеленій енергетиці.

Нагадаємо, Рада підтримала зміни до закону про автомобільні дороги.

Рада врегулювала фінансування ринку природнього газу: прийнято за основу законопроект

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати