02 вересня 2020, 15:30

Рада внесла зміни до законодавства щодо передачі корпоративних прав в управління

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3435 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі корпоративних прав в управління".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийнято закон щодо належних умов роботи парламентських ТСК".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Закон спрямований на вирішення існуючих протиріч між Законом України "Про запобігання корупції" та Законом України "Про цінні папери та фондовий ринок", що дозволить новопризначеним посадовим особам належним чином виконувати свій обов’язок щодо передачі акцій в управління.

Так, документом продовжено строк для передачі посадовими особами акцій в управління у разі наявності в системі депозитарного обліку обмеження на здійснення операцій з акціями.

Також він доповнює Закон України "Про цінні папери та фондовий ринок" нормою про непоширення обмеження стосовно мінімальної суми договору про управління цінними паперами з одним клієнтом-фізичною особою на договори, що укладаються на виконання вимог ст. 36 Закону України "Про запобігання корупції".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати