25 березня 2015, 16:27

Рада суддів та Державна судова адміністрація висловили співчуття у зв’язку з загибеллю судді

Судова влада України

Рада суддів України та Державна судова адміністрація України співчувають у зв‘язку із трагічною загибеллю судді Святошинського районного суду міста Києва Наборозняка Миколи Івановича, який загинув напередодні, повідомляє веб-портал «Судова влада України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«23 березня 2015 року в результаті дорожньо-транспортної пригоди на станції Вишневе Київської області  трагічно загинув суддя Святошинського районного суду міста Києва Наборозняк Микола Іванович. Рада суддів України та Державна судова адміністрація України висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Миколи Івановича», - йдеться у повідомленні.

Наборозняк Микола Іванович – 1959 року народження, призначений на посаду судді вперше в червні 2002 року, обраний суддею безстроково у вересні 2008 року.

Як повідомлялося, 56-річний суддя кинувся під поїзд неподалік залізничної станції м.Вишневе Київської області. Незважаючи на екстрене гальмування, уникнути травм не вдалося, чоловік помер на місці. Передсмертної записки суддя не залишив. У жодній резонансній справі ім’я М.Наборозняка не фігурує.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати