В Україні стрімко зростає попит на інтелектуальні та "крафтові" продукти. Враховуючи особливості розвитку суспільно-трудових відносин, а також необхідність адаптувати законодавство України у сфері праці до вимог Європейського Союзу, Верховна Рада України продовжить оновлення Кодексу законів про працю України (КЗПП) у 2023 році. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Уряд схвалив підписання угоди між Україною та Румунією про визнання документів про освіту".
Так, одне із завдань парламенту – запровадити нові види трудових відносин та розбудувати особливі алгоритми їх регулювання. Серед ідей, що обговорюються, – сприяння держави у створенні майданчиків для надавачів та отримувачів послуг, що може значно скоротити рівень безробіття в Україні, зокрема, в період повоєнного відновлення.
"Мова йде про новий для України тип трудових відносин – платформну зайнятість. Платформна зайнятість передбачає надання інтернет-сервісами та майданчиками можливості роботодавцю розмістити запит на виконання того чи іншого завдання, а безпосередньому виконавцю послуг – виконати ці завдання відповідно до власних компетенцій. Через інтернет-майданчики люди зможуть знаходити роботу, створювати колективи, виконувати проєкти. Такий тип зайнятості стає сьогодні одним із перспективних напрямів розвитку ринку праці у світі", – йдеться в повідомленні.