15 лютого 2023, 17:56

Рада продовжить оновлення Кодексу законів про працю України у 2023 році

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

В Україні стрімко зростає попит на інтелектуальні та "крафтові" продукти. Враховуючи особливості розвитку суспільно-трудових відносин, а також необхідність адаптувати законодавство України у сфері праці до вимог Європейського Союзу, Верховна Рада України продовжить оновлення Кодексу законів про працю України (КЗПП) у 2023 році. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив підписання угоди між Україною та Румунією про визнання документів про освіту".

Так, одне із завдань парламенту – запровадити нові види трудових відносин та розбудувати особливі алгоритми їх регулювання. Серед ідей, що обговорюються, – сприяння держави у створенні майданчиків для надавачів та отримувачів послуг, що може значно скоротити рівень безробіття в Україні, зокрема, в період повоєнного відновлення. 

"Мова йде про новий для України тип трудових відносин – платформну зайнятість. Платформна зайнятість передбачає надання інтернет-сервісами та майданчиками можливості роботодавцю розмістити запит на виконання того чи іншого завдання, а безпосередньому виконавцю послуг – виконати ці завдання відповідно до власних компетенцій. Через інтернет-майданчики люди зможуть знаходити роботу, створювати колективи, виконувати проєкти. Такий тип зайнятості стає сьогодні одним із перспективних напрямів розвитку ринку праці у світі"– йдеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати