14 січня 2020, 14:55

Рада прийняла закон щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон №2589 від 12.12.2019 р. "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада попередньо схвалила скасування адвокатської монополії: прийнято постанову".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, Закон спрямований на реалізацію програми державної підтримки малого бізнесу в Україні, на розвиток підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, створення нових робочих місць, розширення малого бізнесу, створення нових підприємств, повернення трудових мігрантів тощо.

Законом внесено зміни до статей 1, 12 і 14 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" та додатків №2 і №3 до Закону (з набранням чинності таких змін з 1 січня 2020 р.), а саме передбачається на 2020 р.:

  • включити до джерел фінансування спеціального фонду державного бюджету кошти від дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із спрямуванням на забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва;
  • відповідно загалом та за спеціальним фондом державного бюджету збільшити надходження, видатки і граничний обсяг дефіциту на 2 млрд грн, визначити у такій сумі показник "Повернення бюджетних коштів з депозитів, надходження внаслідок продажу/пред’явлення цінних паперів" (код 601100) і бюджетні призначення Міністерству фінансів за новою бюджетною програмою "Забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва" (код 3501540).

Нагадаємо, Президент підписав закон про протидію земельному рейдерству.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати