19 жовтня 2022, 16:18

Рада підтримала законопроєкт про цифрові технології в держуправлінні

Пресслужба Мінцифри

Верховна Рада підтримала законопроєкт № 6241 «Про Національну програму інформатизації». «За» проголосували 287 депутатів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховна Рада прийняла Закон щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини"

Завдяки цьому законопроєкту можна буде впроваджувати цифрові технології в держуправлінні. Це значно підвищить ефективність і результативність роботи держорганів та органів місцевого самоврядування. Наприклад, українці зможуть отримувати необхідні держпослуги набагато швидше.

Також законопроєкт допоможе подолати цифрову нерівність у суспільстві, оскільки кожен у країні повинен мати можливість користуватися технологіями для власного розвитку. 

Нерівність буде скорочуватися завдяки підвищенню рівня доступу суспільства до технологій та різноманітних можливостей, зокрема, в економічній, соціальній, культурній, освітній галузях. 

Крім цього, законопроєкт має на меті підвищити рівень кіберзахисту та безпеки інформаційної діяльності і прискорити інтеграцію України у світовий інформаційний простір.

Зміни дозволять забезпечити належний рівень впровадження проєктів інформатизації, цифровізації та електронного урядування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати