18 жовтня 2022, 18:17

Верховна Рада прийняла Закон щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини

Інформаційне управління Верховної Ради України

18 жовтня 2022 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини (реєстр. №4048).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Призов на строкову військову службу під час воєнного стану не проводитиметься: Рада прийняла закон"

Про це повідомляє Інформаційне управління Верховної Ради України.

Законопроект розробили в Міністерстві юстиції для приведення положень Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України «Про транспорт», Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» та Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» у відповідність до практики Європейського суду з прав людини.

Положеннями проекту Закону передбачено, зокрема, врегулювання питань щодо: гуманізації окремих норм кримінального законодавства стосовно застосування покарання у виді довічного позбавлення волі; ознайомлення з матеріалами кримінального провадження після набрання рішенням суду законної сили; проведення страйків на підприємствах транспорту та порядку вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати