04 червня 2020, 12:45

Рада оголосила відбір представників до складу комісії з обрання кандидата на посаду Голови АРМА

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет ВРУ оголосив з 4 червня 2020 р. відбір кандидатів, діяльність яких пов’язана із запобіганням корупції для визначення як представників від Верховної Ради України до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ольгу Стефанішину призначено Віце-прем’єром із питань європейської інтеграції".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Відповідно до ч. 2 ст. 5 Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів", не може брати участь у відборі особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку за вчинення адміністративного правопорушення накладено стягнення у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю;
  • притягалася на підставі обвинувального вироку, який набрав законної сили, до кримінальної відповідальності за вчинення умисного злочину;
  • впродовж одного року до подання заяви про участь у конкурсі на заміщення цієї посади незалежно від строку входила до складу керівних органів політичної партії.

Так, кандидати повинні мати бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, а також досвід роботи, пов’язаний з участю у формуванні та/або реалізації політики у сферах кримінальної юстиції або запобігання і протидії корупції. Не можуть бути представниками конкурсної комісії особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як зазначається, заявки і документи кандидатів необхідно надсилати Комітетові до 18 червня 2020 р. в електронній формі на e-mail: crimecor@rada.gov.ua.

З переліком документів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, ВРУ відправила на доопрацювання програму діяльності КМУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати