22 вересня 2021, 12:38

Рада дозволила відновити аукціони з продажу об’єктів великої приватизації під час карантину

Народні депутати ухвалили за основу проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо уточнення деяких положень та сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації (№ 5397).

Читайте також: "Майже 60% українців вважають, що можуть захистити свої права власника землі: підсумки соцдослідження"

Проєкт акта розроблено з метою підвищення ефективного функціонування державних підприємств, які виготовляють та ремонтують технічні засоби реабілітації в умовах ринкової економіки та створення умов для підвищення ефективності діяльності цих підприємств.

Законопроєктом пропонується виключити державні підприємства з виготовлення, ремонту технічних та інших засобів реабілітації для осіб з інвалідністю з переліку заборонених до приватизації.

Проєктом пропонується відновити проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації під час дії карантину та обмежувальних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Разом з тим, проєкт встановлює обмеження щодо проведення для об'єктів великої приватизації аукціонів із зниженням стартової ціни, аукціонів за методом вивчення цінових пропозицій та приватизації шляхом викупу під час дії карантину та інших обмежувальних заходів.

Положеннями законопроєкту також передбачено викладення в новій редакції термінології, що стосується проведення аукціонів, а саме електронна торгова система (ЕТС) та центральна база даних із деталізацією та перенесенням вимоги про відкритий код у визначення центральної бази даних.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати