11 лютого 2022, 13:47

Продаж е-проїзного документа через сайт Укрзалізниці відбувається із порушенням прав споживачів

Пресслужба Київради

За результатами планової перевірки акціонерного товариства «Українська залізниця» встановлено, що під час придбання «Електронного Проїзного Документа» через сайт підприємства до споживача не доводиться інформація про ціну, включно з платою за доставку та умовою оплати. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві планують заборонити прибудову, зміну форми вікон і балконів в історичних будівлях"

Про це повідомляє пресслужба  Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Зокрема, йдеться про відсутність інформації про:

  • вартість постільної білизни;
  • вартість напоїв за категоріями вагонів (люкс, купе, плацкарт, сидячі першого класу, сидячі другого класу).

Крім того, не доводиться необхідна доступна, достовірна та своєчасна інформація про продукцію, що забезпечує можливість свідомого та компетентного вибору, що порушує п. 3 ч. 2 ст. 13 та п. 6, ч. 1 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Фахівці Головного управління видали Припис про усунення порушень вимог законодавства Товариству.

Наразі вирішується питання, щодо притягнення Товариства до адміністративно-господарської відповідальності відповідно до п. 7 ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів».

Також фахівці Держпродспоживслужби надіслали запит до Державної податкової інспекції стосовно вартості реалізованих проїзних документів (квитків) Товариства. Це потрібно для розрахунку штрафних санкцій у розмірі тридцяти відсотків вартості одержаної для реалізації партії товару, виконаної роботи, наданої послуги, відповідно до статті 23 Закону України «Про захист прав споживачів» із метою об’єктивного прийняття рішення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати