11 вересня 2020, 9:00

Прийняття на роботу працівника, який зареєстрований ФОП: які особливості?

Вісник ДФСУ

Відповідно до ст. 43 Конституції України кожний громадянин України має право на працю, а також на створення державою умов для повного виконання цього права.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Презентовано оновлений портал відкритої фінансової звітності держпідприємств".

Так, згідно з частиною другою ст. 21 КЗпП фізичні особи - підприємці (далі – ФОП) мають право укладати трудові договори на одному або на декількох підприємствах, установах або організаціях одночасно, якщо це не суперечить законодавству або колективному договору та здійснюється за угодою сторін.

Також згідно з п. 1 Положення "Про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій" № 43 від 28.06.1993 р., затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінфіну, роботою за сумісництвом є виконання працівником основної роботи, а також іншої регулярної оплачуваної роботи за трудовим договором на тому ж або іншому підприємстві, в організації, установі або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом. ФОП, зареєстрована у встановленому законом порядку, має право працювати за трудовим договором у одного або у кількох роботодавців. Основним місцем роботи ФОП є підприємство (установа), в якій знаходиться трудова книжка даного працівника.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати