15 вересня 2020, 11:16

ПриватБанк розпочав продаж квартир через СЕТАМ на аукціонах з пониженням цiни

Прес-служба Міністерства Юстиції України

Акціонерне товариство державний банк "ПриватБанк" виставив на електронний аукціон OpenMarket (Державне підприємство "СЕТАМ" Міністерства юстиції України) 4 квартири в ЖК "Фестивальний" на голландські аукціони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Загроза рейдерського захоплення майна: як реагувати?".

Про це інформує прес-служба Мін'юсту.

Як зазначається, житловий комплекс "Фестивальний" в Дніпрі розташовано в історичному центрі, в Соборному районі, який відрізняється чудово розвиненою інфраструктурою. У безпосередній близькості від новобудови парк Шевченка, набережна Дніпра, Монастирський острів. Неподалік працює мережа супермаркетів, торговий центр, магазини. Біля ЖК також є школи, престижний ліцей, гімназія, кілька ВНЗ.

Ціни на квартири стартують від 3 058 594 грн. Крок зниження ціни становить: 1%.

Дата проведення аукціонів: 23 вересня 2020 року.

"ПриватБанк вкотре показав свою гнучкість до потреб покупців і ми раді допомогти йому в цьому технічно. Адже СЕТАМ має можливість адаптувати програмне забезпечення відповідно до вимог замовника і провести будь-який вид аукціону", - наголосив гендиректор ДП "СЕТАМ" Олександр Мамро.

Детальні умови редукціону і опис лотів за посиланням.

Нагадаємо, ЄС підтримує розвиток ефективної системи медіації в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати