02 червня 2023, 15:41

Притягнення до відповідальності невинуватої особи: підозрюються прокурори з Дніпропетровщини

Пресслужба НАБУ

Підробка доказів та притягнення до кримінальної відповідальності невинуватої особи – в цьому підозрюється один із заступників керівника і прокурор окружної прокуратури Дніпропетровської області. Зазначається, що вони штучно створили докази обвинувачення, через що невинувату особу притягнули до кримінальної відповідальності за незаконне виготовлення та реалізацію слабоалкогольних напоїв під виглядом сидру.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Сергій Головатий взяв участь у 30-му Конгресі Міжнародної федерації європейського права (FIDE)"

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Також до участі у злочині був залучений адвокат – його НАБУ і САП викрили «на гарячому» на початку травня цього року. Він і домовлявся з прокурорами про «потрібні» дії.  Наразі йому також повідомили про підозру.

Дії адвоката кваліфіковані за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 372 КК України. Заступника прокурора окружної прокуратури – ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 372 КК України, прокурора –  ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 372 КК України. 

Розслідування цих фактів НАБУ і САП здійснюють за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати