27 листопада 2020, 10:41

Президент пропонує виділити кошти з COVID-фонду на підтримку бізнесу: зареєстровано законопроєкт

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у ВРУ проєкт Закону №4431 "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" який передбачає спрямування коштів Фонду боротьби з COVID-19 на підтримку підприємцям і найманим працівникам.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін підтримав передачу повноважень щодо звільнення директора НАБУ до Верховної Ради".

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроєктом передбачається внести зміни до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо передбачення можливості спрямування коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками на заходи з надання:

- одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних заходів;

- одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання з метою збереження робочих місць найманих працівників;

- одноразової компенсації суб’єктам господарювання витрат, понесених за сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих осіб.

Нагадаємо, Кабмін схвалив фінальний проект Держбюджету на 2021 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати