24 грудня 2020, 11:29

Президент підписав закон щодо поліпшення соціального захисту дітей-сиріт

Діти-сироти отримали право продовжити проживати в прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність" № 1020-ІХ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон щодо відновлення відповідальності за недостовірне декларування".

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Документ спрямований на поліпшення соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Згідно із законом, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, за їхнім вибором можуть продовжити проживати у прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку незалежно від того, чи навчаються вони у закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, Президент утворив Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати