25 червня 2021, 11:39

Презентація програми кандидата в президенти АПУ Романа Чумака

23 червня 2021 року відбулася презентація передвиборчої програми кандидата на посаду президента Асоціації правників України Романа Чумака, керуючого партнера юридичної компанії «АРЕС». Головне гасло програми: «Асоціація правників України одна організація для всіх правників! Рівні можливості для кожного». Усі охочі мали можливість поставити запитання кандидату. Роман Чумак надав короткий коментар за результатами презентації своєї програми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Вложение без имени 00110

— Пане Романе, чому ви Вирішили балотуватись на посаду Президента АПУ?

— Я є членом Асоціації з 2010 року, двічі поспіль очолював Відділення АПУ в Харківській області, тому мені як нікому іншому відомі всі проблеми, що існують всередині Асоціації, та шляхи їх вирішення. Окрім того, я вважаю важливим, щоб представники регіонів так само брали активну участь в безпосередньому керівництві АПУ

— Які ціли ви ставите перед собою як президентом АПУ?

— Головна ціль: щоб в останній день моєї каденції президента Асоціація  утвердилась в якості беззаперечного флагману усіх питань юридичної сфери, починаючи з юридичної освіти та розвитки молодих правників , закінчуючи глобальними питаннями законотворчої діяльності. Більш детально мої цілі розкриті у передвиборчій програмі.

— Які, на вашу думку, напрямки діяльності Асоціації правників України варто покращити?

— Одразу припадають на думку такі аспекти. По-перше, оптимізація співпраці та взаємодії АПУ з регіональними відділеннями. По-друге, диверсифікація джерел наповнення бюджету Асоціації, пошук нових джерел доходу для покриття поточних видатків. По-третє, АПУ нарешті повинен очолити   повноцінний виконавчий директор.

Вложение без имени 00113— Що символізує напис на вашій футболці?

 — Цінностями Асоціації є демократичність, публічність, прозорість та відкритість. Своєю футболкою я хотів нагадати, що проведення публічних та відкритих дебатів між кандидатами на найвищу посаду є найкращим відображенням таких цінностей.

— Чи бажаєте ви щось доповнити перед закінченням нашого інтерв’ю?

— Незалежно від того, кого буде обрано президентом Асоціації, головне, щоб така особа забезпечила сталий розвиток АПУ.

Нагадаємо, що вибори на посаду Президента Асоціації правників України відбудуться 2 липня 2021 року в місті Львів в рамках Х Західноукраїнського юридичного форуму.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати