23 липня 2020, 18:27

Пресцентр судової влади очолюватиме начальник відділу комунікаційної діяльності секретаріату ВРП

Судова влада України

Змінами до Положення про Прес-центр судової влади України, які затверджені Вищою радою правосуддя на засіданні 23 липня, реалізація завдань та функцій Пресцентру (Прес-центр тими ж змінами перейменовано у Пресцентр) покладається на відділ комунікаційної діяльності (прес-офіс Вищої ради правосуддя) секретаріату Вищої ради правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ГРД має бути реформована зі зміною назви на Раду громадського контролю при ВРП, - АРССУ".

Про це повідомляє Судова влада України.

"Відтепер Пресцентр, згідно із змінами до Положення, очолює начальник відділу комунікаційної діяльності (прес-офісу Вищої ради правосуддя) секретаріату Вищої ради правосуддя, який призначається на посаду та звільняється з посади керівником секретаріату Ради та діє відповідно до Положення про відділ та цього Положення",- ідеться у повідомленні.

Як зазначається, прес-центр судової влади України було утворено при Вищій раді правосуддя рішенням ВРП від 8 серпня 2017 року, яким також було затверджено Положення про Прес-центр судової влади України, згідно з яким функції Прес-центру судової влади України та адміністрування сторінки Прес-центру на порталі "Судова влада" були покладені на Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності.

Зокрема, необхідність внести зміни до Положення про Прес-центр судової влади України виникла внаслідок рішення ВРП від 28 травня 2020 року, яким затверджено зміни до структури секретаріату Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, CEPEJ оприлюднено звіт щодо визначення складності справ у судових системах (рекомендації).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати