19 березня 2015, 15:21

Правоохоронці цього року розпочали 185 досудових розслідувань після ревізій Держфінінспекції

Прес-служба Державної фінансової інспекції

Правоохоронні органи протягом січня-лютого 2015 року розпочали 185 досудових розслідувань за матеріалами контрольних заходів, які провели Держфінінспекція України та її територіальні органи. Крім того, було вручено 55 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо 4 об'єктів на загальну суму майже 20 млн. грн, зазначається у повідомленні.

Окрім того, за порушення фінансово-бюджетної дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 385 посадових осіб підприємств, установ та організацій, фінансово-господарську діяльність яких перевіряла Держфінінспекція. Ще 147 посадовців притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з них 33 осіб звільнено із займаних посад.

Загалом від початку 2015 року Держфінінспекція перевірила 347 підприємств, установ та організацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати