22 грудня 2021, 14:39

Практика антимонопольного та конкурентного права Arzinger визнана серед найкращих у світі за версією GCR 100 2022

Arzinger

Авторитетний міжнародний рейтинг The Global Competition Review 100 відзначив Arzinger у найвищій "Елітній" категорії юридичних фірм в Україні у дослідженні на 2022 рік.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Arzinger успішно захистила інтереси Viacom у справі про недобросовісну конкуренцію"

Видання зазначає, що ''Партнери Тімур Бондарєв, Сергій Шкляр та Лана Сінічкіна є співголовами практики антимонопольного та конкурентного права, яка продовжує успішно консультувати великі глобальні та національні компанії щодо повного спектру антимонопольних питань''.

У рейтингу відзначається ''велика перемога Arzinger у судовому розгляді щодо оскарження найбільшого в історії країни штрафу за картель у розмірі 240 мільйонів євро, який Антимонопольний комітет України наклав на групу тютюнових компаній''. Компанія також успішно представила провідну українську будівельну групу у Верховному Суді, який скасував накладений на компанію штраф за здійснення концентрації без попереднього дозволу, а також консультувала великі глобальні компанії під час розслідувань Антимонопольним комітетом та судового оскарження інших рішень Комітету щодо порушень.

"Для нас велика честь і радість, що наша команда знову була визнана серед провідних світових практик антимонопольного та конкурентного права. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру'', – коментує Тімур Бондарєв, засновник і керуючий партнер Arzinger, співкерівник практики антимонопольного та конкурентного права. 

GСR 100 – це щорічний комплексний рейтинг найкращих практик антимонопольного та конкурентного права, що надає кількісний та якісний аналіз юридичних фірм та економічних консультантів, які займаються найважливішими проектами з антимонопольного права у всьому світі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати