07 листопада 2019, 16:47

Повноваження нинішнього складу ВККС припиняються: звернення до суддів України

Прес-служба ВККС

У зв’язку з прийняттям ВРУ Закону України від 16 жовтня 2019 р. №193-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування" повноваження нинішнього складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України припиняються.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рішення міськради про виділення земельної ділянки у власність оскаржується за правилами ЦПК, - ВП ВС".

Про це повідомляє ВККС у своєму зверненні до суддів України.

"За роки діяльності ВККС проведено колосальну роботу: два конкурси на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, конкурси до Вищого антикорупційного суду, на зайняття посад суддів місцевих загальних судів та місцевих адміністративних судів. Оголошено конкурс до Вищого суду з питань інтелектуальної власності та його Апеляційної палати й конкурс на посади суддів апеляційних судів. Комісією проведено кваліфікаційне оцінювання близько 3200 суддів", - зазначили у ВККС.

У Комісії вказали, що виконання зазначених процедур було б неможливим без підтримки міжнародних та національних Проєктів і організацій, зокрема Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM), Проєкту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні", Українсько-канадському Проєкту "Підтримка судової реформи", Проєкту РЄ "Підтримка впровадженню судової реформи в Україні", програми USAID реформування сектору юстиції "Нове правосуддя", Офісу Координатора Проєктів ОБСЄ в Україні, Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), Проєкту ЄС "Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)", міжнародної організації з розвитку права (IDLO), Офісу з питань демократії та врядування USAID, Національної асоціації адвокатів України, Асоціації правників України, Спілки адвокатів України та інших громадських об’єднань.

"А юридичні видання та журналісти інших ЗМІ, які опікуються юридичною тематикою, завжди оперативно та детально інформували суспільство про діяльність Комісії. На жаль, не усе із запланованого втілено в життя. Сподіваємось, що новий склад Комісії використає весь досвід і напрацювання своїх попередників для зміцнення судової системи та утвердження верховенства права в Україні", - зазначили у ВККС.

Нагадаємо, набув чинності закон про судову реформу.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати