17 січня 2023, 13:47

Повідомлення про замінування Деснянського районного суду міста Києва не підтвердилось

Пресслужба Деснянського районного суду міста Києва

17 січня 2023 року надійшло повідомлення про те, що будівлю Деснянського районного суду м. Києва заміновано. Роботу суду було тимчасово призупинено. Про це повідомила пресслужба Деснянського районного суду міста Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обрано голову Червонозаводського районного суду м. Харкова".

Так, для запобігання негативним наслідкам співробітниками поліції та керівництвом суду було негайно забезпечено вжиття заходів щодо евакуації присутніх відвідувачів суду та працівників апарату.

"Експерти-вибухотехніки та слідчо-оперативна група поліції прибули на місце події. За результатами перевірки вибухових пристроїв не знайдено. 17 січня 2023 року з 10 години 15 хвилин суд працює в штатному режимі. Пам’ятайте про те, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи про хибний виклик, або направлення повідомлення на офіційні сторінки суду, ви не тільки порушуєте закон, але й ризикуєте життям інших людей", – йдеться в повідомленні.

Згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, – карається позбавленням волі на строк до 6 років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, – карається позбавленням волі на строк до 8 років.

Порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб" тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати