10 листопада 2021, 16:17

Посвідки на тимчасове та постійне проживання будуть доступні у Дії

Пресслужба Мінцифри

Іноземці або особи без громадянства, які перебувають на території України зможуть користуватися посвідкою на проживання у Дії.  Уряд схвалив відповідну постанову. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українці з паспортами-книжечками зможуть змінити місце проживання онлайн"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Цього року цифрові паспорти у застосунку Дія стали офіційними аналогами паперових. Це спростило життя багатьом українцям в контексті отримання публічних послуг. 

За статистикою Державної міграційної служби в Україні постійно та тимчасово легально проживає понад 470 тисяч іноземців. Тепер вони також зможуть зручно користуватися держпослугами онлайн та підтверджувати свою особу за допомогою документів у Дії. 

Сформувати е-посвідки можуть власники біометричних посвідок. Крім того, іноземці, які мають біометричні посвідки, зможуть генерувати Дія.Підпис у застосунку Дія. Згенерувати його можна у декілька кліків. Так, вони отримають український електронний підпис, яким зможуть користуватися для отримання держпослуг онлайн. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати