14 квітня 2020, 12:33

Послуги за договором доручення: що є базою оподаткування ПДВ?

Вісник ДФСУ

На дату першої події за операцією з постачання послуг, що придбаваються повіреним за дорученням замовника, виконавець повинен нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ, виходячи з бази оподаткування, визначеної за п. 188.1 ст. 188 ПКУ, а саме із договірної (контрактної) вартості наданих ним послуг, та скласти на отримувача таких послуг (повіреного) відповідну податкову накладну і зареєструвати її в ЄРПН.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Простій на підприємстві: як оформити та оплатити?".

Така зареєстрована в ЄРПН податкова накладна є для отримувача послуг (повіреного) підставою для віднесення сум ПДВ, зазначених у ній, до податкового кредиту.

Як зазначається, повірений при передачі результатів виконаних послуг замовнику повинен на дату першої події визначити податкові зобов’язання виходячи з договірної вартості послуг, результати яких передаються замовнику, та своєї комісійної винагороди, і скласти на такого замовника та зареєструвати в ЄРПН відповідну податкову накладну.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати