06 травня 2022, 17:24

Поліція зафіксувала понад 10 тис. воєнних злочинів російських військових

Пресслужба Нацполіції

За 10 тижнів повномасштабного російського вторгнення слідчі Нацполіції розпочали понад 10 тисяч кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів, скоєних російськими окупантами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Через декілька днів буде відновлено роботу камер автоматичної фіксації швидкості"

За час повномасштабного вторгнення рф поліція отримала та опрацювала майже 1 млн 900 тисяч повідомлень громадян. Про це повідомив Ігор Клименко, голова Нацполіції.

При цьому кількість заяв про кримінальні правопорушення зменшилась у півтора раза в порівнянні з минулим роком.

«Станом на сьогодні за зверненнями громадян зареєстровано трохи більше 36 тисяч злочинів. У фокусі уваги правоохоронців перебувають майнові злочини, скоєні в умовах воєнного стану. Наразі таких зафіксовано понад 6500, з них більше 5900 – крадіжки. Майже 1700 осіб, причетних до крадіжок, розбоїв та грабежів, мають статус підозрюваних. Для порівняння, минулого року в цей період ми зареєстрували понад 21 тисячу майнових злочинів, 20 тисяч з яких – за фактом крадіжки», - повідомив глава відомства.

Також Ігор Клименко повідомив, що триває робота із виявлення ворожих агентів та посібників окупантів: «Завдяки пильності та якісній оперативній роботі Національна поліція України затримала понад 750 ймовірних диверсантів. Також слідчі поліції розпочали понад 480 кримінальних проваджень за колабораційну діяльність, більше 70 осіб вже отримали повідомлення про підозру за співпрацю з ворогом. І за кожною цифрою стоїть своя історія зради рідної країни, яку неможливо зрозуміти та прийняти. Наша боротьба триває».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати