29 липня 2020, 10:15

Податки, збори та ЄСВ з фізичних осіб – усе можна сплатити через е-кабінет

Вісник ДФСУ

Фізичні особи мають змогу засобами Електронного кабінету сплатити податки, збори, платежі та єдиний внесок, скориставшись однією з платіжних систем.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Е-кабінет: як сформувати та відправити повідомлення за формами"

Зазначається, що для фізичних осіб також реалізована можливість автоматичного заповнення платіжного доручення на підставі облікових даних платника, відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджету.

Так, зазначений електронний сервіс надає можливість платникам податків (фізичним особам):

  • скоротити час при заповненні платіжних документів;
  • мінімізувати помилки при заповненні;
  • сплатити податки.

Для користування електронним сервісом необхідно в меню "Стан розрахунків з бюджетом" приватної частини Електронного кабінету обрати  податок (платіж), який необхідно сплатити, та одну з платіжних систем: Portmone.com, EasyPay, Liqpay.

Після переходу на сайт платіжної системи платнику необхідно завершити заповнення платіжного документа та підтвердити операцію.

Також звертається увага, що оплата рахунків платником здійснюється з використанням платіжної карти клієнта банку.

У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом платники податків мають можливість звернутися до ДПС за телефоном: 0 800 501 007. 

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати